Презентация и коспект урока № 18. Видоизм. побеги. ЛР №6 Побег. 7 класс.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 18. Видоизмененные побеги. Лабораторная работа № 6. Видоизменения побега. Биология. 7 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 14 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей биологии.

Презентація і конспект до уроку № 18. Видозмінені пагони. Лабораторна робота № 6. Видозміни пагона. 7 клас.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі. doc до уроку № 18. Видозмінені пагони. Лабораторна робота № 6. Видозміни пагона. Біологія. 7 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 14 слайдів: базових понять, ілюстрацій. пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів біології.

Скачать

8.5 грн

*

5.5 грн

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 2.93 Мб

 

Рубрика: Биология Презентации и конспекты
Издательский код: БПР18
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • Урок 18. Видозмінені пагони.
    Лабораторна робота № 6. Видозміни пагона

    Цілі уроку: ознайомити учнів з різними видозмінами стебла та його частин; розглянути функції видозмінених частин; на конкретних прикладах виявити загальні ознаки в будові (наявність бруньок, укорочені міжвузля, відсутність хлорофілу, вміст запасу органічних речовин) надземних пагонів і видозмінених підземних пагонів, їх біологічне значення.

    Обладнання й матеріали: бульби картоплі (пророслі та непророслі), ци­булини цибулі, кореневища рослин (живі, фік­совані або гербарій).

    Базові поняття й терміни уроку:  кореневище, бульба, цибулина, вуса, колючки, бруньки, вічка, листкові луски, дінце, вегетативне розмноження.

    Хід уроку

    І. Організаційний етап

    II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності учнів

    Питання для бесіди

    1. Які шари можна виділити у стеблі?

    2. Які функції виконує деревина?

    3. Які функції виконує камбій?

    III. Вивчення нового матеріалу

    Учитель у стислій вступній розповіді повідомляє про біологічне значення запасних речовин, про те, що їх утворення в листках за сприятливих умов приблизно у 20 разів перевищує потреби рослини в цей момент. Але так буває не завжди. У житті рослини настають такі періоди, коли утворення органічних речовин припиняється, наприклад, з настанням похолодання, через недостатнє освітлення і надходження води, а також за інших несприятливих умов. Тому в кожній рослині накопичуються запасні поживні речовини, які дозволяють рослинам пережити несприятливі періоди. Де ж відкладаються запасні речовини, в яких органах рослини?

    Вислухавши думку учнів, учитель демонструє пророслі бульби картоплі й цибулини, а потім продовжує бесіду за запитаннями:

    — Що ви бачите на пророслих бульбах і цибулинах?

    — Із чого розвинулися зелені пагони?

    — За рахунок яких поживних речовин вони розвинулися?

    — Чим живляться молоді пагони?

    — Звідки в бульбу й цибулину потрапили органічні речовини?

    — Де вони спочатку утворилися?

    — Чи можна віднести бульби й цибулини до пагонів?

    — Чому?

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн