Презентация и коспект урока № 17. Строение стебля. ЛР №5 Стебель. 7 класс.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 17. Внутреннее строение стебля. Рост стебля. Лабораторная работа № 5. Внутреннее строение стебля в связи с его функциями. Биология. 7 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 11 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей биологии.

Презентація і конспект до уроку № 17. Внутрішня будова стебла. Ріст стебла. Лабораторна робота № 5. Внутрішня будова стебла у зв’язку з його функціями. 7 клас.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі. doc до уроку № 17. Внутрішня будова стебла. Ріст стебла. Лабораторна робота № 5. Внутрішня будова стебла у зв’язку з його функціями. Біологія. 7 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 11 слайдів: базових понять, ілюстрацій. пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів біології.

Скачать

10 грн

*

5.5 грн

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 1.82 Мб

 

Рубрика: Биология Презентации и конспекты
Издательский код: БПР17
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • Урок 17. Внутрішня будова стебла. Ріст стебла.
    Лабораторна робота № 5. Внутрішня будова стебла у зв’язку з його функціями

    Цілі уроку: розглянути будову й основні функції стебла; познайомити учнів з різними типами стебла; вивчити внутрішню будову стебла, наявність кори, камбію, деревини та серцевини; пов’язати особливості будови з виконуваними функціями; з’ясувати відмінності будови й росту стебел тра­в’янистих і деревних рослин.

    Обладнання й матеріали: мікроскоп, постійні препарати точки росту й багаторічного стебла липи або інших рослин.

    Базові поняття й терміни уроку:  стебло; прямостояче, повзуче, лежаче, витке,
    чіп­ке, трав’янисте, дерев’янисте стебла; по­крив­на, основна, провідна, твірна тканини; кам­бій, кора, деревина, серцевина, судини, ко­рок, луб’яні волокна.

    Хід уроку

    І. Організаційний етап

    II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності учнів

    Питання для бесіди

    1. Що таке пагін?

    2. З яких частин складається пагін?

    3. Які функції виконує стебло?

    III. Вивчення нового матеріалу

    Учитель спочатку знайомить учнів із клітинною будовою стебла за таблицями й рисунками в підручнику (поперечний зріз стебла). Після цього школярі розглядають поперечний зріз деревного стебла (гілки) в мікроскоп.

    Показуючи на таблицях у певній послідовності шари стебла (поперечний і поздовжній зрізи), учитель розповідає про особливості їх клітинної будови у зв’язку з виконуваними функціями.

    Після перегляду мікропрепарату проводиться бесіда, що має на меті узагальнити й розширити знання учнів про будову стебла, функції його окремих частин, використання їх людиною.

    Учням пропонуються такі запитання:

    1. Чим вкриті молоді та здеревілі стебла дерев і кущів? У чому полягає їх відмінність? Яке значення мають зовнішні покриви стебла в житті рослини?

    2. Де в стеблі розташовується луб? Якою є його будова і значення?

    3. Де розташований камбій?

    4. Як називається найширший шар стебла? Якою є його будова і значення?

    Доповнюючи відповіді учнів, учитель з допомогою таблиць клітинної будови органів рослини розповідає, що ситоподібні трубки лубу пронизують усі органи рослини та взаємозалежні між собою. Тому органічні речовини, що відтікають із листків, спрямовуються

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн