Презентация и коспект урока № 14. Корень. ЛР №2. Корень. 7 класс.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 14. Корень, строение и функции. Проростки. Лабораторная работа № 2. Корень и корневые системы. Видоизменения корня. Биология. 7 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 11 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей биологии.

Презентація і конспект до уроку № 14. Корінь, будова й функції. Проростки. Лабораторна робота № 2. Корінь і кореневі системи. Видозміни кореня. 7 клас.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі. doc до уроку № 14. Корінь, будова й функції. Проростки. Лабораторна робота № 2. Корінь і кореневі системи. Видозміни кореня. Біологія. 7 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 11 слайдів: базових понять, ілюстрацій. пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів біології.

Скачать

8.5 грн

*

5.5 грн

5.5 грн

5.5 грн

*скачивая товар Вы принимаете условия лицензионного соглашения

*Указана приблизительная стоимость покупки по СМС. Точную стоимость можно увидеть в инструкции по отправке сообщений

Размер файла: 2.56 Мб

 

Рубрика: Биология Презентации и конспекты
Издательский код: БПР14
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
  • Урок 14. Корінь, будова й функції. Проростки.
    Лабораторна робота № 2. Корінь і кореневі системи. Видозміни кореня

    Мета уроку: ознайомити учнів з будовою кореневої системи рослин, розмаїтістю кореневих систем та їх ос­новних типів, з видозмінами коренів у зв’язку з виконуваними ними функціями.

    Обладнання й матеріали: різноманітні рослини та їх фрагменти, на яких можна було б ознайомитися з різними типами коренів та кореневих систем рослин.

    Базові поняття й терміни уроку:  корінь, головний корінь, придатковий корінь, бічні корені, стрижнева коренева система, мичкувата коренева система, коренеплід, кореневі бульби.

    Хід уроку

    І. Організаційний етап

    II. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності учнів

    Питання для бесіди

    1. Які органи рослин називають вегетативними?

    2. Які органи рослин називають генеративними?

    3. Що таке корінь?

    III. Вивчення нового матеріалу

    Учитель з’ясовує, що відомо учням про значення кореня в житті рослин, узагальнює наявні в школярів знання про функції кореня, орієнтує учнів на вивчення будови кореня у зв’язку з виконуваною ним функцією.

    Формування знань про розвиток стрижневих і мичкуватих систем коренів логічно почати з узагальнення раніше здійснених учнями спостережень за проростанням насіння. У зв’язку із цим учні виконують таке завдання: читають записи в зошитах і розглядають малюнки, зроблені під час спостережень за проростанням насіння квасолі та пшениці (або інших рослин). Потім відповідають на запитання:

    — Який орган зародка першим починає рости під час проростання насіння?

    — Як відбувається розвиток коренів у проростків квасолі та пшениці?

    — Чим відрізняється процес розвитку та зовнішня будова коренів пророст­ків квасолі та пшениці?

    Після цього учні виконують два завдання. Як роздавальний матеріал використовують 20–30-денні проростки насіння дводольних і однодольних рослин, вирощених у горщиках з тирсою; рослини озимої пшениці або жита у фазі кущіння, узяті зі шкільної ділянки; гербарії рослин.

Внимание! Эту книгу можно приобрести бесплатно, только если общая стоимость книг в Вашей корзине достигнет 50 грн