Презентація і конспект до уроку № 17.Загальна характеристика типу Кільчасті черви.

Презентация в формате .ppt плюс конспект в формате .doc к уроку № 17.Общая характеристика типа Кольчатые черви. 8 класс. Презентация составлена в полном соответствии с разработкой урока, состоит из 13 слайдов: базовых понятий, иллюстраций. пояснений к ним и дидактических материалов. Для учителей биологии.

Презентація і конспект до уроку № 17.Загальна характеристика типу Кільчасті черви.

Презентація в форматі. ppt плюс конспект у форматі.doc до уроку № 17.Загальна характеристика типу Кільчасті черви. 8 клас. Презентація складена у повній відповідності з розробкою уроку, складається з 13 слайдів: базових понять, ілюстрацій, пояснень до них і дидактичних матеріалів. Для вчителів біології.

Оплатите через SMS
 • Получите пароль и узнайте стоимость здесь
 • Введите в поле код, который получите в ответном СМС

 • После введения правильного кода начнется загрузка файла на Ваш компьютер

Рубрика: Биология
Презентация и конспект к уроку № 17  Общая характеристика Кольчатые черви.
Издательский код: БПР817
Содержание на русском языке Змicт украiнською мовою
 • УРОК № 17.
  Загальна характеристика типу Кільчасті черви.
  Тема. Загальна характеристика типу Кільчасті черви
  Мета уроку: ознайомити учнів з основними особливостями організації та процесів життєдіяльності кільчастих червів, а також з їхньою розмаїтістю.
  Обладнання і матеріали: таблиці «Тип Круглі черви», «Тип Кільчасті черви», «Внутрішня будова дощового черв’яка», живі дощові черв’яки, вологі препарати дощових черв’яків.
  Базові поняття і терміни уроку: сегменти, параподії, поясок, вторинна порожнина тіла, черевний нервовий ланцюжок, зябра, замкнена кровоносна система.